• Modüler Asansör Hizmeti
  • Modüler Asansör Hizmeti
  • Modüler Asansör Hizmeti

Altındağ Nakliyat Firması

Taşıma işlemini kendiniz yaptığınız takdirde zamanınızı boş yere harcamış olacaksınız. Bu işi yapan firma ile anlaştığınız takdirde hızlı ve verimli bir şekilde işinizin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bu konuda çalışan firmalar kendilerini sürekli geliştirmektedir. Altındağ evden eve taşımacılık ve Altındağ evden eve nakliyat konusunda hizmet eden firmalardan destek alabilirsiniz. Firma ile iletişime geçtikten sonra yapmanız gereken onlara taşınması istediğiniz yeri göstermektir. Gerisini onlar sizin için yapacaklardır. İlk olarak yapılacak işlem taşınacak eşyalara bakılarak onların nasıl taşınacağına karar verilmesidir. Ayrıca size ekspertiz raporu çıkarılacak ve işin ne kadar sürede tamamlanacağı ve maliyetinin ne kadar olacağı söylenecektir. Olumlu cevabınız sonrasında taşıma işleminiz hızlı ve güvenli bir şekilde yapılacaktır.
Altındağ nakliyat şirketleri günümüz teknolojilerine yakından takip etmekte ve taşıma işleminde bunları kullanmaktadır. Örnek vermek gerekirse, 20. Katta oturuyorsunuz ve taşınmanız gerekiyor. Bu işlemin yapılmasının ne kadar zor olacağını söylememize gerek yok. Ama taşıma firmaları asansörler yardımı ile eşyalarınızı hızlı bir şekilde araçlara yükleyeceklerdir. Yükleme işlemi sadece birkaç kişi ile yapılacaktır. İşlem hızlı sürmesinin yanı sıra merdiven boşluğunda taşınan eşyalarda görülen düşme ve sürtünmeden dolayı zarar gelmesi engellenmiş olacaktır. Bu işlemler öncesinde dahi eşyalarınız arasında de monte edilecek olanlar belirlenecek ve söküm işlemi yapıldıktan sonra hepsi titizlikle ambalajlanacaktır. Ambalajlama eşyalarınıza zarar gelmesine engel olacaktır.
Bu işlemlerden sonra istediğiniz yere eşyalarınız araçlar ile taşınacaktır. Taşıma işlemi eşyaların eve çıkarılması ile son bulacaktır. Sökülen eşyalar tekrar monte edilecek, ambalajlar çıkarılacak ve eşyalar istenildiği gibi yerleştirilecektir. Altındağ parça eşya taşımacılık ve Altındağ nakliyat işi içinde bu firmalar ile anlaşabilirsiniz. Yeni bir eşya aldınız ve bu eşyanın oturduğunuz kata kolayca çıkmasını istiyorsunuz. Asansör yardımı ile saatler sürecek bir işlem çok kısa bir süre içerisinde son bulacaktır. Bu süreçlerin hepsinde firma eşyalarınızı nakliyat sigortası yapacaktır. Taşımacı firma tarafından eşyaların zarar görmesi halinde bedel bu sigorta sayesinde karşılanacaktır. Bu sizin canınızın sıkılmasına engel olacak ve firmanın zarar görmemesini sağlayacaktır. Bu konuda iş yapan bir firma ile anlaşmak her zaman en sağlıklı yöntemdir.

Paketlemeler