• Ç.Saatleri – Sat: 7:00 – 20:00
 • 0312 332 00 71
 • ozekincilernakliyat@hotmail.com
 • Ankara Asansörlü Taşımacılık

  Ankara Asansörlü TaşımacılıkAnkara asansörlü taşımacılık hizmetinde kullanılan asansör sistemimiz ve eşyaların yüksek binalardan indirme ve çıkartma işlemi yapılmaktadır. Asansörlü taşıma kaliteli firmaların kullanabildiği taşıma sistemidir. Türkiye’de taşımacılık giderek kendini güncelleyerek yenilenen teknoloji ile taşımacılığı daha kolay hale getirmektedir.

  Asansörlü Ev Taşıma

  Asansörlü ev taşıma manevi değeri yüksek eşyalarınızın çizilmeden ve kırılmadan taşınması için mutlaka kaliteli firmalardan taşıma, hizmeti almanız gerekmektedir. Kaliteli firmalar her zaman size en iyi hizmeti sunmak için çalışırlar. Asansörlü evden eve nakliyat hizmetinde asansör sistemi kullanıldığında taşıma fiyatlarında yükselmesine sebep olur.

  Ankara Şehir İçi Asansörlü Taşıma

  Ankara şehir içi asansörlü taşıma hizmeti alacak müşterilerimiz firmamız ile iletişime geçerek fiyat konusunda anlaşıldığı takdirde müşterimizin evine gelerek taşıma planı oluştururuz. Taşıma planına göre firmamızın kullanılacak malzemeleri ve araç sayılarını ayarlar ve buna göre özel bir hizmet almanızı sağlarız. Pek çok firmalar asansör sistemi kiralayarak size hizmet sunar. Firmamızın sahip olduğu asansör sistemimizle ile size en iyi hizmeti sumak için pek çok, garanti veriyoruz.

  Ankara asansörlü taşımacılık Asansör hizmeti eşyaların zarar görmesini engelleyerek taşımanızı daha hızlı hale getirmiş olur. Firmamız 14 yıllık tecrübesiyle araç ve gereçlerimiz ile müşterimize hiçbir iş bırakmadan sadece yeni evine taşınmanın keyfini yaşatacağız. Firmamız yine evinize eşyalarınızı asansör sistemi ile çıkararak eşyalarınızın evinize yerleştirmesi kurulması ve montajı yapılmaktadır.

  Kalitesiz firmalar, Size hiçbir şekilde, Garanti sunmadan hizmet verirler. Taşıma esnasında birçok sorunlar ve problemleri çıkartırlar. Müşterimiz Bu sıkıntılar ile karşılaşmamak için her zaman kaliteli firmalar ile taşımalarını tavsiye ederiz. Firmamız talep edeceğiniz her türlü hizmeti severek sunacağız.