• Ç.Saatleri – Sat: 7:00 – 20:00
 • 0312 332 00 71
 • ozekincilernakliyat@hotmail.com
 • Ankara Evden Eve Nakliyat

  Ankara Evden Eve NakliyatAnkara evden eve nakliyat taleplerinizde 7/24 saat hizmetinize Öz Ekinciler Nakliyat olarak hazırız. Birçok insanın ev değiştirme veya başka bir şehre taşınma durumları olmuştur. Evden eve taşıma ihtiyaçlarınızda nakliye firmaları aramaya başlarız. Aradığınız Nakliyat firmalarını genelde ucuz fiyatlara taşıma yapan firmaları ararız. Ucuz nakliyat firmalarında taşımaya karar veren müşterilerin en büyük hatası budur. Öncelikle firma seçerken çok dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Nakliyat sektöründe pek çok hizmet veren firmaların tecrübesiz ve deneyimsiz olduklarından eşyalarınıza büyük zararlar verebilirler.

  Ankara Evden Eve Taşıma

  14 yıllık nakliye şirketi olarak firmamız bünyesinde çalışan elemanlarımız hepsi firmamız kurulurken eğitilmiş elemanlardan oluşmaktadır. Ankara evden eve taşıma hizmetleri profesyonel ekip desteğiyle sorunsuz ve kusursuz şekilde yapılmaktadır. Ankara ev taşıma ihtiyaçlarınız doğrultusunda kaliteli firmalar ile taşımanızı yapıyorsanız asla sorunlar yaşamazsınız. Kalitesiz firmalarda eleman yetersizliğinden hamal diye adlandırdığımız eşya taşıma elemanları çevreden temin edilir. Bu firmalarda temin edilen elemanların eşyalarınızı paketleme ve taşıma işlerinde dikkatsiz davranırlar.

  Kaliteli firmalarda bu durumlar asla söz konusu değildir. Firmamız bünyesinde çalışan elemanlarımız 14 yıldan beri hizmet veren ve taşıdığı her şeyin sorumluluğunu önce firma daha sonra da elemanların sorumluluğun bilincinde çalışırız. Ev eşyalarınızın manevi ve maddi değerli olan eşyalarınız için kalitesiz firmalar ile taşımayı göze alır mısınız?.

  Ankara Evden Eve Şehir İçi Taşıma

  Ankara evden eve şehir içi taşıma hizmeti veren firmamız değerli ve kıymetli eşyalarınızın taşıma öncesinde sigorta yapar ve eşyalarınızın paketleme ve montajında kullanılacak bütün malzemeleri kullanmaktayız. Taşınmaya karar verip firmamızı tercih ettiğinizde firmamız özel olarak eleman görevlendirir ve evinize ekspertiz göndeririz. Ekspertiz hizmeti ile ev eşyaların sayısını ve mesafeyi hesaplarız en uygun fiyatı teklif ederiz. Fiyat konusunda müşterimiz ile anlaştığımız takdirde, Öncelikle müşterimizin yapılmasını istediği işlerin ve firmamızın taşıma planını sözleşmeye yazarız.

  Ankara evden eve nakliyat Firmamız sözleşmeye uyarak profesyonel şekilde en iyi hizmeti sistemli olarak sunmaya çalışır. Ev eşyalarınızı taşınırken en büyük sorun olan yüksek binalardan eşyaların taşınma sorunları artık sorun olmaktan çıkıyor. Yüksek binalardan eşyaları indirme işlemini asansörlü sisteminiz ile binaların balkon veya pencerelere, Uzanarak eşyaların hassas bir şekilde indirme ve çıkartma işlemini titizlikle yapıyoruz. Firmamızın Kendi aracı olan asansör sistemimiz ile yaptığımız bütün taşımacılık işlemleri titizlikle sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.

  Ankara evden eve şehirler arası taşımacılık fiyatlarının firmamız tarafından indirimli olarak sunulmaktadır. Şehirler arası ev taşıma işlerinizi yükselen fiyatlar karşısında ertelemek zorunda kalmayacaksınız. Akıllı çözümler sunan Öz Ekinciler nakliyat firması ile taşınmaya karar veren pek çok müşterimiz indirimli olarak başka şehirde yeni evlerine taşımışlardır. Taşınacak, fakat ev eşyalarını toplamaya zamanı olmayan müşterilerimizin firmamızın görevli elemanları bütün eşyaların hassas bir şekilde toplar, paketler ve kalın koliler içerisinde muhafaza ederiz.

  Firmamız Ankara evden eve taşıma işlerinde çevreye ve insanlara duyarlı olarak hassas ve titizlikle çalışırız. profesyonel elemanlarımız taşıma işlerinde ev sahibinin yönlendirmesine gerek duymadan işlerini en hassas şekilde yürütürler. Ankara evden eve nakliyat Firmamız taşıma sektöründe teknolojinin desteği ile sizi en keyifli taşımacılığı vereceğiz. Tüm taşıma hizmetlerimiz faturalı olarak belgelendirilir. Firmamız 7/24 saat talepleriniz için açık olan hattımızdan iletişime geçebilir veya web sitemizin ana sayfasında bulunan talep formunda firmamıza taleplerinizi de bulunabilirsiniz.