• Ç.Saatleri – Sat: 7:00 – 20:00
 • 0312 332 00 71
 • ozekincilernakliyat@hotmail.com
 • Ankara Ofis Taşımacılık

  Ankara Ofis TaşımacılıkAnkara ofis taşımacılık Hizmeti ile ofis eşyalarınızın yeni ofisinize taşıma imkanları sunuyoruz. Ofis taşıma özen gösterilmesi gereken hassas bir iştir. Ofis eşyalarını taşıyacak firmaların kaliteli olmasına oldukça dikkat edilmelidir. Piyasada taşıma firmalarının pek çoğu rekabet içerisinde olduklarından taşıma fiyatlarını düşürdük.

  Ankara’da Ofis Taşıma

  Ankara’da ofis taşıma büyük ekiplerin yapabileceği hassas bir taşıma işidir. Firmamızdan ofis taşıma talebinde bulunan İş yeri sahibi ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanarak ekspertiz talebinde bulunursa taşıma fiyatını daha indirimli alabilir. Ekspertiz hizmetimiz bulunan iş yerine gelir taşınacak eşyalar ve malzemeleri titizlikle inceler sayılarını belirler ve bugüne göre taşıma planı oluşturulur.

  Taşımaya başlamadan önce yapılacak tüm işleri sözleşmeye yazarak taşıma işlerini sözleşmede yer aldığı gibi uyguluyoruz. Ofislerimizde eşyalarınızı paketlemede kullanacağımız malzemeler ve muhafaza edilecek kolileri ayarlıyoruz. Bunların yanı sıra çalışma ekibimiz ve ofis eşyalarını taşıyacağımız, Nakliyat aracımızı ayarlamış oluyoruz.

  Ofis eşyalarını montajı ve paketleme işlerini uzman ekiplerimiz tüm sorumluluğu alarak yapmaktadır. Ofisinizde ki bilgisayar ve yazıcıları bütün bağlantılarını titizlikle çıkarıp paketlemesini tek tek yapıyoruz. Paketleme yaptığımız bütün malzemelerin, Üzerlerini isimlerini ve Sınıflarını yazıyoruz. Ofisimizde en önemli olan dosyalarınız koliler içerisinde düzenli bir şekilde yerleştirilir ve isimleri yazılır. Ofisinizde ki diğer eşyalar olan koltuk ve oturma gruplarını paketler ve araca taşırız.

  Ofisinizde tüm paketleme işleri yapıldıktan sonra, Nakliyat aracına taşımaya başlarız. Ofis eşyalarının paketlemesi ne kadar titizlikle yapıldıysa araca taşıma ve eşyaların araca yerleştirme şekli de çok önemlidir. Düzgün şekilde yerleştirme yapılmazsa aracın hareket esnasında düşme ve sarsıntıdan dolayı eşyalarınızın zarar görme olasılığı olabilir. Nakliyat aracımıza düzenli bir şekilde yerleştirme yapıldığında eşyaların hareket esnasında kaymaması sarsılmaması için lastikli şeritler ile eşyaları sabitliyoruz.

  Ankara ofis taşımacılık Ofis eşyalarınızın taşınma işlerini mutlaka en kaliteli firmalar ile yapılmadığı takdirde, Önemli olan ofis eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını sağlarsınız. Kaliteli firmalar bütün taşıdıkları ofis eşyalarını sigortalar ve bu garanti ile taşımasını yaparlar. Firmamız yapılacak işin fiyatı faturasını keseriz. Bunun haricinde hiçbir şekilde ek Ücret ödemek zorunda kalmazsınız.