• Ç.Saatleri – Sat: 7:00 – 20:00
 • 0312 332 00 71
 • ozekincilernakliyat@hotmail.com
 • Ankara Parça Eşya Taşımacılığı

  Ankara Parça Eşya TaşımaAnkara parça eşya taşımacılığı ile en hızlı şekilde taşınmasını firmamız yapıyor. Ankara parça eşya taşıma işlerini diğer firmalara göre indirimli şekilde taşıyoruz. Ankara evden eve parça eşya taşıma işleri ucuz olduğu için parça eşyalarınızın taşmasını yapacak pek çok firmalar bulabilirsiniz. Parça eşyalarınızın taşınmasında kaliteli firmaları tercih etmeniz önerilir.

  Parça eşyalarınız boyutu ve cinsi ne olursa olsun taşıma fiyatlarımız aynıdır. Taşıma yapacağımız bütün parça eşyalarımıza sigorta yaparak taşıyoruz. Taşıma işlerimizin tamamı faturalı olarak yapılmaktadır. Firmamız 14 yıllık tecrübesi ile size en iyi hizmeti sunmanın vaadini veriyor. Parça eşyalarınız için özel kargo araçlarımız ile parça eşyalarınız gün içerisinde şehir içi ve şehirler arası taşınmasını sağlıyoruz.

  Firmanız şehirler arası parça eşya tanışma fiyatlarında indirim yaparak taşıma işlerinizin hızlı bir şekilde sağlayabilirsiniz. Ankara’dan tüm illere eşyalarınızı nakliyesini firmamız ile sağlayabilirsiniz. Ev veya ofislerimizde bulunan parça eşyalarınızın başka bir adrese nakliyesi için kaliteli firmalara ihtiyaç duyarsınız. Bu Kaliteye sahip firmamız size her türlü, Garanti vererek taşıma sorumluluğunu alıyoruz.

  Mağazalardan aldığınız herhangi bir eşyaların Başka bir şehre taşınması için firmanız ile büyük ücretler ödemeden daha indirimli fiyatlar ile eşyalarınızı yeni adresine taşıyabilirsiniz. Ankara’da parça eşya taşıma Hizmeti oldukça yoğun olarak yapılmaktadır. Bir parça eşyanın normal araçlar ile taşınması oldukça zordur. Onun için eşyaları taşıyacak firmalardan yardım almanız önerilir. Parça eşyalarınız yüksek binalardan indirme ve çıkartma işlemini firmamızda kullandığımız asansörlü aracımız ile en hassas şekilde taşımasını yapıyoruz.

  Ankara parça eşya taşımacılığı ihtiyaçlarınızda bir telefon kadar yakın olan firmamız ile 7/24 saat iletişime geçerek taleplerde bulunabilirsiniz.