• Ç.Saatleri – Sat: 7:00 – 20:00
 • 0312 332 00 71
 • ozekincilernakliyat@hotmail.com
 • Ankara Şehir İçi Nakliyat

  Ankara Şehir İçi NakliyatAnkara şehir içi nakliyat firmaları olarak Öz Ekinciler nakliyat şirketimiz Ankara şehir içi ev taşıma hizmeti sigorta garantisi ile sunulmaktadır. Ankara’da şehir içi taşıma fiyatlarımızı indirmeye başladık. Firmamız Ankara şehir içi evden eve taşıma hizmetlerinde profesyonel ekiplerimiz ile kaliteli bir hizmet vaat ediyoruz.

  Ev Taşıma

  Ev taşıma bilindiği üzere vakit ayırarak eşyaların toplanması ve paketlenmesi gerekmektedir. Eşya toplamak ve paketlemek sıkıcı ve bu işlerle uğraşmak istemeyen müşterilerimiz için firmamız sizin yerinize eşyaları itinalı bir şekilde toplayıp paketlemesi yapılır. Ankara şehir içi nakliyat fiyatları pek çok firmaların yüksek fiyattan hizmet verdiği biliniyor.

  Taşınmaya karar verip uygun bir firma arayan müşterilerimiz için firmamız tam size göre bütün taleplerin doğrultusunda hizmet sunuyor. Ankara şehir içi ev taşımacılığı firmamızdan talepte bulunan müşterilerimiz için ücretsiz ekspertiz hizmeti ile evlerine geliyoruz. Evinizde taşınacak eşyaların sayısını tespit diyor ve mesafeyi hesaplayarak size en uygun fiyatı sunarak sözleşmesini yapıyoruz. Firmamız fiyat konusunda anlaşıldığı takdirde taşıma ücretinin faturası kesilir ve Bunun haricinde asla ek bir ücret ödemezsiniz.

  Ankara’da her ilçeye hizmet veren 14 yıllık tecrübemiz ile Ev taşımanızı kolay hale getiriyoruz. Firmamız 14 yıllık tecrübesi ile bugüne kadar hiçbir müşterimiz ile sorunlar yaşamamıştır. Firmamız ile taşınan müşterilerimiz tekrar taşıma işlerinde firmamızı tercih ettiğini söyleyebiliriz. Taşımacılıkta önemli olan müşteriye sunulan hizmetin kalitesidir. Firmamızda çalışan elemanlarımız 14 yıllık eğitilmiş kendi elemanlarımız olarak hizmet vermektedir.

  Ankara’da yapılaşmanın gelişmesi ile yüksek gökdelenler ve binaların yerini aldığı görülmektedir. Yüksek binalardan taşınmanın riskleri oldukça yüksektir. Yüksek binalarda oturan müşterilerimizin eşyalarını yüksek binalara çıkartması ve indirmesi oldukça zordur. Ayrıca taşımacılıkta büyük zaman kaybı performans kaybı yaşanmaktadır. Binaların yükselmesiyle taşımacılığında kendini geliştirerek uyarlanması sağlanmıştır. Taşımacılıkta eşyaların yüksek binalara eşyaları çıkartmak için asansör sistemi kullanılarak taşımacılığı keyifli hale getiren sistemdir.

  Taşımacılıkta eşyaların nakliyesini sağlayan araçlarında kaliteli ve eşya taşımaya uygun olmasına dikkat edilmelidir. Eşya taşımaya uygun olmayan araçların eşya taşıma esnasında yolda sarsılmazlar sebebiyle çarpmalar ve kırılmalar olabilir. Ankara şehir içi taşıma Öz Ekinciler nakliyat firması olarak şehir içi taşımanızı gün içinde sağlıyoruz.

  Şehir için ev taşıma hizmetlerinde paketleme ve marangozluk işlemleri ücretsiz olarak firma garantisi ile yapılacaktır. Firmamız ev eşyalarınızı en korunaklı paketleme malzemeleri ile paketler hassas bir şekilde taşınmasını sağlar. Eşyalarınızın taşınması sırasında oluşabilecek zarara karşı firmamız eşyalarınızın tüm bedelini sigorta kapsamı ile ödeme sorumluluğunu almaktadır.