• Ç.Saatleri – Sat: 7:00 – 20:00
 • 0312 332 00 71
 • ozekincilernakliyat@hotmail.com
 • Ankara Şehirler Arası Nakliyat

  Ankara Şehirler Arası NakliyatAnkara şehirler arası nakliyat firması olarak Ankara’dan tüm illere Ankara şehirler arası taşıma hizmeti veren firmamız tüm taşımalarımızı sigortalı ve garanti olarak vermekteyiz. Ankara şehirler arası ev taşıma işlerinizi kaliteli firmalar ile yapılması en doğru tercih eden biridir. Kaliteli firmaların eşyalarınıza gösterdiği hassasiyet ve titizlikten dolayı zarar görmeden taşınmasını sağlarlar.

  Ankara’da Şehirler Arası Taşıma Ücretleri

  Ev taşımaya karar veren insanların ev eşyalarını toplaması ve paketlemesi can sıkıcı gelebilir. Eşyalarınızı toplamaya vaktiniz yoksa uzman elemanlarımız tüm eşyalarınızı paketler ve montajını en güzel şekilde yapıyoruz. Firmamız yüksek ücretlere taşıma yapan firmalara karşı aynı kalitede ve İndirimli fiyatlarla taşıma vaadi veriyoruz. Ankara şehirler arası taşıma ücretleri masrafların artmasıyla yükselmektedir.

  Uzman elemanlarımız taşıma talebiniz de ekspertiz hizmetimiz ile evinizde taşınacak tüm eşyaların tespitini yapar yeni evinizin mesafesini hesaplar ve buna göre en uygun fiyatı teklif ederiz. Sunduğumuz fiyat ile anlaşıldığı takdirde müşterimizin istekleri doğrultusunda sözleşme hazırlanır ve buna göre hizmetimizi uygulamaya başlarız. Elemanlarımız sözleşmede yer alan talep doğrultusunda hizmet verecektir. Ayrıca taşımaya başlamadan önce tüm eşyaları sigorta altına alınır ve faturası kesilir.

  Ev taşıma ücretinin dışında herhangi ek Ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Ankara’da şehirler arası taşıma hizmeti alacak tüm müşterilerimiz Öz Ekinciler nakliyat firması ile taşımayı tercih ediyorlar. Firmanız taşımacılık izinleri olup bütün taşıma belgelerimiz mevcuttur. Nakliyat firmamız 14 yıl önce kurulmuş ve Türkiye’nin firması olmayı başarmış bir şirkettir. 14 yıllık hizmetimiz boyunca hiçbir müşterimiz ile sorun ve sıkıntılar yaşamadık.

  Ankara şehirler arası nakliyat Ankara’dan şehirler arası taşınacak müşterilerin büyük sıkıntı çektikleri yüksek katlarda taşımalar artık sorun olmaktan çıkıyor. Ulaşılması zor bina girişleri ve apartman asansörleri eşya taşımaya uygun olmadığı için büyük sıkıntılar yaşanmaktadır. Firmamız yüksek binalardan eşya taşınması için tasarlanmış olan asansör sistemimiz bile apartmanların balkonlarına uzanabilir asansör sistemi ile eşyaları rahat bir şekilde indirme ve çıkartma işlemini yapıyoruz.

  Kaliteli firmaların kullandığı asansör sistemi eşyaların zarar görme olasılığı ortadan kalkmış oluyor. Nakliyat sektöründe sizlere en iyi hizmeti tecrübeli ve kaliteli firmalar verebilirler. Firmamız taşıma sırasında çevreye ve insanlara duyarlı ve hassas olarak çalışırlar. Eşyalarınızı taşıyacak nakliye aracı eşya taşımaya uygun olmadığından eşyalarınızı nakliye sırasında çarpma ve sarsıntılar de zarar görme durumu olabilir. Firmamızın bünyesinde çalışan bütün nakliye araçları eşya taşımaya uygun olarak yapılmıştır