Çankaya nakliyat firması olarak, Çankaya ilçemizde hizmetin en kalitelisini sunmak için 7/24 saat profesyonel ekibimiz ile, Çankaya ev taşıma hizmeti vermeye devam ediyoruz. Çankaya nakliyat firmaları arasında en seçkin olan Öz Ekinciler Nakliyat olarak tercih edilen firma haline gelmiş bulunuyoruz.

Çankaya Ankara’nın en gelişmiş ilçelerinden biridir yoğun olarak iş merkezlerinin bulunduğu ve yüksek binalar ile Ankara’nın kalbi olarak bilinmektedir. Çankaya ilçemizde şehir içi ve şehirler arası olarak bir çok sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanın. Çankaya’da yaşayan müşterilerimizin, Çankaya şehir içi ev taşıma ihtiyaçlarını 14 yıllık tecrübeye sahip firmamız ile karşılayabiliriz.

Çankaya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Çankaya evden eve nakliyat hizmeti talebinde bulunan müşterilerimizin evine gelerek bütün taşınacak eşyalarını tespitini yapıyoruz.  Daha sonra taşınacak bütün eşyaların, Nakliye aracına indirme işlemini planını oluşturarak uygun bir fiyat müşterimize sunarız. Müşterimiz ile anlaşma sağladığımız da yapılacak bütün işlerin sözleşme ile düzenlenir. Yapılacak için müşterilerimizin taleplerini ve firmanın bütün yapacağı hizmeti sözleşmeye yazarız.

Taşımacılığın bedelini fatura ile resmiyet kazanmış olur. Firmamız Çankaya evden eve taşıma işlerini uzman elemanlarımız ile çalışırız. Gerek paketleme gerekse büyük eşyaların montaj işlemini profesyonel şekilde elemanlarımız yapacaktır. Ev eşyaları taşıma işleminin kaliteli bir firmalardan alıyorsanız eşyalarınız güvende sayılır.

Çankaya Şehirler Arası Nakliyat

Çankaya şehirler arası nakliyat fiyatlarının illerin mesafesine göre farklılık göstermektedir. Ankara’dan tüm şehitlere Çankaya şehirler arası ev taşıma hizmetini sigortalı olarak Öz Ekinciler nakliyat firması ile hem kaliteli hem de sigortalı olarak alabilirsiniz. Evinizin yeni bir şehre taşıma durumunda firmamızı tercih ettiğinizde size vereceğimiz tüm hizmetleri sözleşme ile garanti ediyoruz. Bütün hizmetlerimiz faturalı olarak sunulmaktadır. Çankaya şehirler arası taşımacılık profesyonel bir ekibin yardımı ile paketleme ve montaj işleriniz tümüyle ücretsiz olup sadece taşıma bedeli ile fiyatları bütçenize göre ayarlayabilirsiniz. Çankaya ilçemizde yüksek binalardan Eşya taşıması ne denli zor olduğunu çok sık taşınan müşterilerimiz iyi bilmektedir. Yüksek binalardan taşınırken müşterimizin eşyalarına zarar gelme olasılığı çok yüksek olduğu için ayrıca firmamızın çalışma performansının daha hızlı olabilmesi için firma bünyesine asansör sistemi olarak 16. Katlara kadar uzayabilen asansör sistemi ile eşyalarınızın güvende olarak taşımaya başladık.

Çankaya Parça Eşya Taşıma

Çankaya parça eşya taşıma ile Çankaya bölgesinde tüm iş yerlerinin parça eşya taşıma işlerini firmamızdan Yardım alarak taşıma işlerini yapmış bulunuyoruz. Parça eşya sadece ofis eşyası değil ev eşyası dahil boyutu ve cinsi ne olursa olsun fiyatların çok cazip olarak taşınmasını Öz Ekinciler Nakliyat olarak üstlenmektedir. Tüm parça eşyaları sigorta kapsamı ile şehir içi ve şehirler arası taşıma hizmeti alabilmeniz için web sitemizden talep gönderebilir veya da iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak taşıma talebinde bulunabilirsiniz.