Dikmen nakliyat taşıma sektöründe en seçkin alan kaliteli firmalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Öz Ekinciler Nakliyat firması olarak, Dikmen bölgesinde Dikmen ev taşıma hizmetini vermekteyiz. Her bütçeye uyacak fiyatlar ile ev eşyalarınızı profesyonel elemanlarımız sayesinde hiçbir zarar görmeden yeni evinize en güzel şekilde taşıyacağız.

Dikmen şehir içi taşıma hizmeti bilindiği üzere şehir içi taşıma fiyatlarının 800 TL den başlayıp 1500 TL’ye kadar fiyatlar arasında taşımalar yapılmakta.  Yenimahalle şehir içi nakliyat hizmetini alabilirsiniz. Firmamızın şehir içi ev taşıma hizmetini firmamız ile daha indirimli fiyatlar ile gerek paketleme gerekse asansör sistemi dahil tüm hizmetler uygun fiyatlarla profesyonel hizmet sunmayı vaat ediyoruz.

Dikmen Evden Eve Nakliyat

Dikmen evden eve nakliyat Firmamızda yapılan bütün Taşımacılık faturalı olarak resmi bir şekilde yapılmaktadır. Öz Ekinciler nakliyat firması olarak taşıma işlemine geçmeden önce, Yapacağınız bütün işleri, Öncelikle sözleşme olarak hazırlanır. Müşterinin de talipleri sözleşmeye yazılır ve bu şekilde yapacağımız taşımayı sözleşmeye göre yapmış oluruz. Bütün hizmetimiz firmamız üzerine fatura kesilerek resmi olarak yapılmaktadır. Firmamızın Dikmen bölgesinden ev taşıma hizmeti almak için öncelikle firmamıza talep göndermeniz gerekir. Veya iletişim numaralarından firmamızı arayıp ekspertiz talep edebilir ve bu sayede indirimli fiyatlarımız ile Dikmen şehir içi taşıma hizmetini daha ucuza yaralanabilirsiniz.

Dikmen Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Dikmen şehirler arası nakliyat hizmeti talep eden müşterilerimiz daha güzel taşına bilmek için tek tek firma gezmek yerine, Siz müşterilerimize diğer firmaların bütün verebileceği hizmetleri firmamız tarafından alabilirsiniz. Firmamız ekspertiz talep ettiğinizde evinize gelerek taşınacak eşyaların tespit eder. Gidecek Yenişehir veya yeni adresi mesafeyi hesaplar ve bu şekilde size en uygun fiyatı vermiş oluruz. Dikmen şehirler arası ev taşıma günler alabilen yorucu bir iş olduğu için bu sorumluluğu ancak kaliteli firmalar üstlenebilir. Şehirler arası yükselen fiyatlar yüzünden taşımanızı ertelemek zorunda kalmayın. Firmamız tüm hizmetlerin yanı sıra size en kaliteli hizmeti indirim yaparak uygun ve bütçenize uygun fiyatlar ile taşıma hizmeti firmamız sayesinde alabilirsiniz.

Dikmen Parça Eşya Taşıma

Dikmen parça eşya taşıma hizmeti ile ev veya işlerinizde bulunan parça eşyalarınızın yeni adrese taşınması için firmamızdan profesyonel yardım alabilirsiniz. Paketleme ve sigortalı taşıma hizmetini daha indirimli fiyatlar ile taşıyabilirsiniz. İnternet üzerinden web sitemizden talep oluşturup gönderdiğinizde firmamızdan sizi arayıp daha uygun fiyatlar ile sigorta ve faturalı olarak ev eşyalarınızı veya ofis eşyalarınızı yeni adresine ulaştırabilirsiniz. Parça eşyalarınızın boyutuna göre fiyatlarında değişmesi söz konusudur.