• Modüler Asansör Hizmeti
  • Modüler Asansör Hizmeti
  • Modüler Asansör Hizmeti

Eryaman Nakliyat Firması

Yeni Nesil Taşıma
Eğer mevzubahis ev taşımak ise Eryaman Evden Eve Nakliyat firmaları güvenilir adreslerinizden biri olacaktır. Çünkü bu çok zahmetli ve bir o kadar da yorucu bir iştir ve profesyoneller tarafından yapılırsa ne eşyalarınıza bir zarar gelir, ne de ha düştü ha düşecek korkusu yaşarsınız. Eşyaları sarıp sarmalamak, kolilemek, taşınma sürecini planlamak ve yeni yerlerine yerleştirip, sadece kalan kas gücüne dayalı işleri nakliye firmasına bırakmak artık eskide kaldı. Artık nakliye firmaları sizlere bu süreçlerin hepsinde yardımcı olmakta ve sorunsuz bir taşınma işlemi gerçekleştirilmesini sağlamak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaktalar. Nakliye kararından ve uygun fiyata anlaştıktan sonra size kalan tek şey arkanıza yaslanmak ve firmanın işleri nasıl profesyonelce yürüttüğünü görmek olacak.

Nakliye Aşamaları
Yeni nesil nakliye işleminde artık kalıplaşmış bazı süreçler var. Bunlar planlama, paketleme, taşıma ve yerleştirme. Eryaman nakliyat firması ile işin süresine ve gerektireceği işgücüne göre yapacağınız anlaşmadan sonra, planlama süreci başlar.Eşyaların alınacağı mekandaki her şey görülür, nakliye işlemi için hangi yöntemin izleneceği, ne kadar işçinin çalışacağı, ne tür bir kamyon kullanılması gerektiğine kadar her şey özenle planlanır. Daha sonraki adımsa paketleme. Evinizde paketlenmesi gereken her şey itinayla paketlenir. Bu işlemde kaliteli malzemeler kullanılır. Önemli olan şey eşyanın güvenle nakliye edilmesidir. En küçük eşyalarınızdan en büyük ve ağır eşyalarınıza kadar toplanır ve sağlam bir şekilde araca yüklenir.

Taşıma sürecinde ise paketlenen her şey, isteğiniz doğrultusunda asansör kullanılarak ya da kullanmayarak taşınır , kamyona yerleştirilir. Taşınırken ev içinde ve binada duvarların zedelenmemesi, parkelerin çizilmemesine dikkat edilir. Tüm eşyalarınız kamyona düzgünce istif edildikten sonra taşıma işlemi başlar ve bu işlem profesyonel şoförlerce, dikkatli ve hızlı bir biçimde gerçekleştirilir. Menzile ulaştıktan sonra, eşyalarınız özenle geri indirilir ve dikkatlice tekrar olmaları gereken yerlere taşınır. Yeni mekanda nereye isterseniz, oraya eşyalar yerleştirilir. Böylecce Eryaman nakliye firması ile eşyalarınızı güvenle nakletmiş ve yeni yerinizde yapmanız gereken tek şey ufak tefek eşyalarınızı yerleştirmek ve size sağlanılan müşteri memnuniyetinin keyfini çıkarmaktır. Duvarları da silmek isteyebilirsiniz tabi.

Paketlemeler