• Modüler Asansör Hizmeti
  • Modüler Asansör Hizmeti
  • Modüler Asansör Hizmeti

Evren Nakliyat Firması

Nakliyat işlemi, doğru şekilde ve profesyonel bir firmayla yapılmadığı zaman, çok fazla stres ve maddi kayba neden olabilir. Gelin bu kayıp ve stresi ortadan kaldıralım. Size sunduğumuz cazip fiyat ve zahmetsiz seçeneklerle, bırakın evinizi biz taşıyalım. Firmamız uzun yıllardır nakliyat alanında çalışıp şimdiye kadar hem kurumsal hem de kişisel nakliye işlerini başarıyla sonlandırmıştır. Evren parça eşya taşımacılık olarak sizin için her türlü nakliyat işlemlerinizi yapıyoruz. Özellikle parça eşya taşıma işlemi birçok firma tarafından kabul edilmemektedir. Fakat bizim için eşya sayınızın bir önemi yoktur. İster 5 parça olsun ister 9 parça kaçınca katta olursanız olun eşyanızı ekip arkadaşlarımız titizlikle taşır. Üstelik parça taşımacılıkta da uygun fiyat seçenekleri mevcuttur.
Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız istenildiği taktirde, sizin için eşyalarınızı gelip, söküyor, paketliyor ve uygun aracımıza yerleştiriyor. Ayrıca, elektronik cihazlarınızı ve önemli eşyalarınızı uygun paketleme metotlarıyla paketleyerek gelebilecek zararı önlüyor. Tabii ki bu hizmetin arasında yıllara dayanan deneyim ve başarı yatıyor. Evren evden eve taşımacılık ve Evren evden eve nakliyat bu hizmetleri size verirken sizin ve firmamızın mağdur olmaması açısından sizinle içeriği eşyalarınız ve kayıp kırılma durumunda sigorta tarafından karşılanacağını belirten bir sözleşme imzalanıyor. Üstelik bu sözleşme haricinde başka ek bir ücret talep edilmiyor. Yılların vermiş olduğu güven duygusu ve güler yüzlü, çözüm odaklı personelimiz ile sizde bizimle çalışarak taşınma işleminizi kolaylaştırabilirsiniz.
Bu hizmetlerin yanı sıra nakliyat sırasında oluşabilecek nem gibi küçük sorunları da düşünen firmamız, bunun için de özel olarak üretilen battaniye ve kartonları kullanıyor. Bu sayede hem taşıma esnasında hem de yolda eşyalarınız gelebilecek hasar ve çiziklere karşı da korunabiliyor. Ayrıca firmamız size birçok seçenek sunuyor. İsterseniz eşyalarınızı kendiniz paketleyebiliyorsunuz, benim vaktim yok diyorsanız da uygun paketleme metotlarını kullanarak profesyonel elemanlarımız paketleyerek, en uygun şekilde arabaya yerleştirebiliyorlar. Ayrıca unutulmamalıdır ki uzman şirketlerle çalışmayan kişiler, nakliye sırasında normalden fazla hasar ve sıkıntıyla karşılaşabiliyor. Evren nakliyat şirketleri olarak bu problemleri çözüyoruz. Sizde taşınma işleminizi kolay halde yapmak, hem de uygun fiyatla taşınmak için bize ulaşın.

Paketlemeler